Mummy Reborn (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Mummy Reborn (2019)

Loading...

Mummy Reborn (2019)

2239
  98 min     2019 HD

Loading…

Kur një grup adoleshentësh pa para vendosin të vidhnin dyqanin antik lokal, zbulojnë një varr të vjetër prej druri që përmban një kufomë mumie dhe një stoli të lashtë. Por ajo që ata nuk e kuptojnë është se ky varr është i mallkuar dhe kur stolia është e ndarë nga mjeshtri i tij, ai do të bëjë gjithçka për ta kthyer atë...