Mojave (2015) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Mojave (2015)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Mojave (2015)

1618
  93 min     2015 HD 5.2

Loading…

Një artist i famshëm që në moshë të re, pasi kish arritur gjithçka dëshironte në jetë, Tomi, udhëton nëpër shkretëtirën e Mojaves. Ajo çfarë pritej të ishte një qetësim dhe kalim i kohës me veten për të kuptuar çfarë dëshironte më tej, kthehet në makthin e tij të vërtetë. Xhek e ndjek kudo. Një psikopat me një të shkuar të vuajtur, xheloz për atë që Tom kishte.