Low Tide (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Low Tide (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Low Tide (2019)

2099
  84 min  •  2019  •  HD  •  6.1

Loading…

Alani, Kuqo dhe Smiti e kalojnë verën në bregdetin e Xhërsit duke u argëtuar në park dhe duke u futur në telashe. Por zbulimi i një thesari të vjetër, i çon miqtë në një rrugë të përshkallëzuar dyshimi dhe dhune në këtë thriller atmosferik.