Lost Girls (2020) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Lost Girls (2020)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Lost Girls (2020)

566
  95 min  •  2020  •  HD  •  6.1

Loading…

Historia tronditëse e një nëne që humbet të bijën e saj, rasti i së cilës sjell dhe zbulimin e disa vdekjeve në Long Island të disa punonjëseve të seksit, gjë që ngjall frikën e ekzistencës së një vrasësi serial në atë zonë.