Lockout (2012) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Lockout (2012)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Lockout (2012)

8507
  95 min  •  2012  •  HD  •  6.1

Loading…

Një njeri i dënuar gabimisht për komplot dhe spiunazh kundër SHBA-së, i është ofruar lirimi në këmbim të shpëtimit të vajzës së presidentit nga revolta e një burgu e kontrolluar nga të burgosurit e dhunshëm…