Lady and the Tramp (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Lady and the Tramp (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Lady and the Tramp (2019)

564
  103 min  •  2019  •  HD  •  6.8

Loading…

Lejdi, qenushja e fisme e një familjeje njihet me Endacakun, qenin e rrugëve dhe të dy fillojnë aventura të paimagjinueshme në botën e lirë.