Knives Out (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Knives Out (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Knives Out (2019)

1565
  130 min  •  2019  •  Full HD  •  8.0

Loading…

Një detektiv heton mbi vrasjen e kryetarit të një familjeje eksentrike dhe luftarake.