Kiss and Cry (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Kiss and Cry (2017)

Loading...

Kiss and Cry (2017)

3086
  95 min     2017 HD 6.9

Loading…

Një dramë romantike bazuar në historinë e Karli Alisonit, një patinatore dhe këngëtare premtuese në moshën 18-vjeçare, e cila luftoi kundër një sarkome të tipit të rrallë.