Juliet, Naked (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Juliet, Naked (2018)

Loading...

101AVENTURA.AL

Juliet, Naked (2018)

3172
  97 min     2018 HD 6.6

Loading…

"Zhulieta, E Zhveshur" është historia i Anit, e dashura e duruar e Dankanit.I cili është një fans i çmendur i këngëtarit dhe kompozitorit Toker Krou, dikur i admiruar por tani i venitur. Urrejtja e Anit për Toker Krou do të marrë një formë tjetër pas një email-i.