Judy & Punch (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Judy & Punch (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Judy & Punch (2019)

337
  105 min  •  2019  •  HD  •  6.1

Loading…

Në qytetin e Bregdetit, Xhudi dhe Panç përpiqen të rikthejnë në skenë shfaqjen e tyre me marioneta. Shfaqja arrin suksesin për shkak të talentit të Xhudit, por ambicia e tepruar e Pançit rezulton në një tragjedi, për të cilën Xhudi vendos të hakmerret.