Joker (2019) PA PËRKTHIM – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Joker (2019) PA PËRKTHIM
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

Joker (2019) PA PËRKTHIM

490
  122 min  •  2019  •  HD Kamer  •  9.1

Loading…

FILMI DO TE PERKTHEHET SAPO TE DALIN TITRAT! Historia e origjinës së keqbërësit ikonik, siç nuk është treguar kurrë më parë në ekranin e madh të kinemasë. Një studim mbi karakterin e zymtë të Arthur Fleck, një personi të papërfillur nga shoqëria dhe një histori paralajmëruese.