Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)

Loading...

Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)

1707
  122 min     2008 HD 6.2

Loading…

Në 1957 arkeologu i spikatur "Indiana" Xhons thirret në aksion dhe bie në kurthin e një komploti sovjetik për të zbuluar një thesar të lashtë të fshehur mijëra vite para në Amazonë, i njohur dhe si sekreti i kafkës së kristaltë.