Ice Blue (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ice Blue (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Ice Blue (2019)

2857
  104 min  •  2019  •  HD  •  5.5

Loading…

Kur nëna e Arielës kthehet në fermë në mënyrë misterioze, ajo krijon një krisje në marrëdhënien në dukje të përsosur mes Arielës dhe babait të saj dhe zbulohet një e kaluar e trishtueshme dhe e errët.