Holiday (2018) +18 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Holiday (2018) +18

Loading...

Holiday (2018) +18

2348
  93 min     2018 HD 5.9

Loading…

KUJDES! FILMI PËRMBAN DISA SKENA NUDITETI TË RËNDA! NDALOHET PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Luks, dhunë dhe perversitet. E dashura e re e një shpërndarësi droge, ka ngecur përkrah tij në ato që nuk mund të quhen pushime, në qytetin bregdetar të Bodrumit, në rivierën turke.