Hellboy (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Hellboy (2019)

Loading...

Hellboy (2019)

1849
  120 min     2019 HD 5.3

Loading…

Bazuar në romanin e Mike Mignola-s. Hellboi ndodhet mes dy botëve, botës së të mbinatyrshmëve dhe botës njerëzore. Beteja e tij është kundër një magjistare të lashtë, e cila është e vendosur për hakmarrje.