Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Harry Potter and the Sorcerer’s Stone (2001)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Harry Potter and the Sorcerer’s Stone (2001)

26888
  152 minuta  •  2001  •  HD  •  7.5

Loading…

I rritur nga një teze dhe xhaxha koprrac, një djalosh i ri me nam do t'i bashkohet Shkollës së Magjisë, Hoguartsit. Këu fillojnë aventurat e Harrit, njëri nga magjistarët më të mirë që ka ekzistuar në historinë e Hoguartsit.