Gnome Alone (2017) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Gnome Alone (2017)

Loading...

Gnome Alone (2017)

2318
  85 min     2017 HD 5.7

Loading…

Një adoleshente shpërngulet me të ëmën në një qytet të ri dhe zbulon se shtëpia e saj po sulmohet nga kafshët nëntokësore. Për çudinë e saj, xhuxhët e oborrit janë të vetmit që mund ta mbrojnë qytetin dhe të gjithë botën nga fundi i sigurt.