Glass (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Glass (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Glass (2019)

5356
  129 min   •  2019  •  Full HD  •  7.0

Loading…

Një ndërthyrje e "Unbreakable" dhe "Split"... Roja e sigurisë, Dejvid Dan, përdor aftësitë e tij të mbinatyrshme për të gjetur Kevin Uendell Kramb, të sëmurin psikik që ka 24 personalitete.