Gangs of Wasseypur (2012) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Gangs of Wasseypur (2012)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Gangs of Wasseypur (2012)

709
  321 min  •  2012  •  HD  •  8.2

Loading…

Një përplasje midis Sulltanit dhe Shahid Kanit çon në dëbimin e Kanit nga Vaseipuri dhe ndez një gjakmarrje vdekjeprurëse që përfshin tre breza.