Ford v Ferrari (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ford v Ferrari (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Ford v Ferrari (2019)

2473
  153 min  •  2019  •  Full HD  •  8.3

Loading…

U VENDOS VERSIONI FULLHD! Në vitin 1966 projektuesi amerikan i automjeteve, Carroll Shelby dhe shoferi, Ken Miles përballen me korporatat, me ligjet e fizikës dhe me djajtë e tyre të brendshëm për të ndërtuar një makinë revolucionare garash për Fordin dhe për të sfiduar Ferrarin në Le Mans.