First Man (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
First Man (2018)

Loading...

First Man (2018)

3137
  141 min     2018 HD 7.6

Loading…

Një vështrim në jetën e astronautit, Neil Armstrong dhe misionin legjendar hapësinor që e bëri atë të bëhet, njeriu i parë që ecën në Hënë më 20 korrik 1969.