Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

5859
  137 min  •  2019  •  Full HD  •  6.7

Loading…

Luke Hobbs dhe Deckard Shaw do të krijojnë një aleancë të pagjasë kur një keqbërës i përmirësuar gjenetikisht kërcënon të ardhmen e njerëzimit.