Double Impact (1991)

Double Impact (1991)

1564
  110 min
Viti: 1991 Cilësia: HD IMDb: 5.5

Binjakët identikë Aleks dhe Çad ndahen që të vegjël kur prindërit e tyre vriten në mënyrë brutale. Pas 25 vitesh ato ribashkohen për tu hakmarrë...