Doom: Annihilation (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Doom: Annihilation (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Doom: Annihilation (2019)

3296
  96 min  •  2019  •  HD  • 

Loading…

Një eksperiment shkencor që ka si qëllim krijimin e teletransportit hap një portal nga i cili përbindësha vrasës dalin dhe sulmojnë ushtarët e marinës që kanë ardhur të hetojnë situatën.