Diablo. The race for everything (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Diablo. The race for everything (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Diablo. The race for everything (2019)

769
  106 min  •  2019  •  HD  •  4.0

Loading…

Një djalosh i quajtur Kuba ka një motër të sëmurë dhe duhet të mbledhë paratë për operacionin e saj. Kështu vendos të marrë pjesë në garat e paligjshme me makina, ku përveç aventurave të shumta, njeh edhe një vajzë simpatike me të cilën ndan dashurinë për garën dhe makinat.