Curiosa (2019) +18 – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Curiosa (2019) +18
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...

Curiosa (2019) +18

589
  107 min  •  2019  •  HD  •  5.3

Loading…

Për të paguar borxhet e babait të saj, Maria de Heredia u martua me poetin Henri De Renier, por ajo do Pier Luisin, një poet të frymëzuar ndaj veprave erotike që udhëton shumë. Me atë ajo do të ketë një lidhje dashurie dhe erotizmi me anë të botës së fotografive dhe letrare që do të krijojnë së bashku.