Crown Vic (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Crown Vic (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Crown Vic (2019)

398
  110 min  •  2019  •  HD  •  6.1

Loading…

Nata e paharrueshme e jetës së oficerit të LAPD-së, Ray Mandel dhe fillestarit Nick Holland i cili mëson për jetën e të qënurit polic në një natë të vetme, të mbushur me aksion, vrasje, ndjekje, dhe të papritura që ai nuk do t'i kishte imagjinuar kurrë.