Countdown (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Countdown (2019)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Countdown (2019)

775
  90 min  •  2019  •  Full HD  •  5.3

Loading…

Kur një infermiere shkarkon një aplikacion që tregon kur vdes dikush, ajo duhet të përballet me idenë se do të vdesë në tre ditë. Ndërkohë një figurë e errët ndjek atë dhe familjen e saj.