City of Lies (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
City of Lies (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...


City of Lies (2018)

2509
  112 min  •  2018  •  HD  •  6.4

Loading…

Detektivi Rasëll Pull dhe gazetari Xhek Xhekson hetojnë vrasjet e reperëve BIG dhe Tupak. Por gjatë këtij hetimi dalin në dritë shumë gënjeshtra që Los Anxhelosi i mbante të fshehta.