Child's Play (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Child’s Play (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Child’s Play (2019)

1961
  90 min  •  2019  •  HD  •  6.1

Loading…

Një nënë i dhuron djalit të saj 13-vjeçar një kukull për ditëlindje, pa e ditur natyrën e tij të ligë dhe faktin që edhe mund të vrasë njerëzit që nuk i binden Andit.