Bumblebee (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Bumblebee (2018)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Bumblebee (2018)

13009
  114 min   •  2018  •  HD  •  7.1

Loading…

Gjate vitit 1987 kur Bumblebee është në arrati gjen strehë në një garazh në një qytet të vogël të plazhit të Kalifornisë. Aty njihet me një 18 vjeçare dhe të dy nisin një aventurë të mundimshme!