Bigger (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Bigger (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Bigger (2018)

1980
  107 min     2018 HD 6.7

Loading…

Historia inspiruese e gjyshërve të fitnesit siç ne i njohim, Xho dhe Ben Uider. Duke u përballur me paragjykimin fetar dhe varfërinë ekstreme, vëllezërit tejkalojnë çdo parashikim duke ndërtuar një perandori dhe duke inspiruar brezat e ardhshëm.