Back of the Net (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Back of the Net (2019)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Back of the Net (2019)

480
  98 min  •  2019  •  HD  •  5.0

Loading…

Një ngatërresë në autobus bën që Kori, një adoleshente e re e fiksuar pas shkencës, të përfundojë në akademinë e futbollit dhe të bashkohet me skuadrën e kampit për të fituar kampionatin dhe për të shpëtuar skuadrën e shoqeve të saj.