Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

26726
  181 min  •  2016  •  HD  •  6.5

Loading…

Kanë kaluar pothuajse dy vite që kur Supermeni u ndesh me Zodin në një betejë kolosale që shkatërroi qytetin e Metropolisit. Humbja e jetëve dhe dëmet materiale bënë që të ketë shumë të pakënaqur dhe të inatosur, duke përfshirë edhe luftuesin e krimeve milioner, Brus Uejn...