Ay Lav Yu (2010) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ay Lav Yu (2010)

Loading...

101AVENTURA.AL

Ay Lav Yu (2010)

2664
  102 min     2010 DVD 5.6

Loading…

Një komedi Turke me shume batuta kur Ibrahimi vendose të kthehet në fshatin e ti të vogël me të dashurën e ti Xhesikën gjerat do marrin kah tjetër me thashetheme dhe intriga...