Angel Has Fallen (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Angel Has Fallen (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Angel Has Fallen (2019)

2543
  121 min  •  2019  •  Full HD  •  6.6

Loading…

Agjenti i Shërbimeve Sekrete Mike Banning kërkohet për vrasjen e mbetur në tentativë të Presidentit dhe i duhet t'i shmanget FBI-së, teksa përpiqet të zbulojë kërcënimin e vërtetë.