American Sniper (2014) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
American Sniper (2014)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

American Sniper (2014)

26974
  132 min  •  2014  •  HD  •  7.3

Loading…

Saktësia e snajperistit të Forcave Speciale Chris Kyle shpëtoi jetë të panumërta në fushën e Betejës dhe kjo e shndërroi atë në një legjendë. Megjithatë, pasi kthehet në shtëpi, pranë familjes së tij, Chrisi kupton se nuk mund ta lërë luftën pas.