Almost Friends (2016) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Almost Friends (2016)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Almost Friends (2016)

3054
  101 min  •  2016  •  HD  •  5.9

Loading…

Dikur një shef kuzhine premtues, tani një djalosh i pamotivuar që jeton në shtëpinë e mamasë së tij, Çarli e fiton jetesën duke punuar si një asistent menaxher në një kinema. Kur ai takon vajzën e ëndrrave dhe babai i tij i larguar prej kohësh kthehet, ai përpiqet të zbulojë atë që do të jetë me të vërtetë.