Ali G Indahouse (2002) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Ali G Indahouse (2002)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Ali G Indahouse (2002)

18325
  85 min  •  2002  •  HD  •  6.2

Loading…

Ali Xhi, rastësisht bëhet një gurë shahu nga zëvendës Kryeministri, për të rrëzuar Kryeministrin e Britanisë së Madhe. Megjithatë, Ali përqafohet nga populli si zëri i rinisë dhe e bën Kryeministrin dhe qeverinë e tij më të famshme se kurrë...