100 Feet (2008) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
100 Feet (2008)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

100 Feet (2008)

7169
  96 min  •  2008  •  HD  •  5.5

Loading…

Pasi Marnia vret burrin e saj abuzues për vetëmbrojtje, ajo është dënuar me arrest shtëpiak, vetëm për të zbuluar se shtëpia është e pushtuar nga shpirti i tërbuar dhe të dhunshëm te burrit të saj të vdekur.