Zootopia (2016) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Zootopia (2016)
PRISNI 5 SEKONDA

Loading...


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Zootopia (2016)

26420
  108 min  •  2016  •  HD  •  8.0

Loading…

Zootopia qyteti i ëndrrave për çdo kafshë. Aty ku e pamundura është e mundur. Xhudi një lepurushe kërkon të plotësoje ëndrrën e saj të behet police, por gjatë rrugëtimit te saj has shume dilema dhe probleme që...