Zombieland: Double Tap (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Zombieland: Double Tap (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Loading...

Zombieland: Double Tap (2019)

827
    •   •  HD  • 

Loading…

Columbus, Tallahasse, Wichita, Little Rock dhe disa të mbijetuar të rinj, zhvendosen në zemër të Amerikës teksa përballen me zombi, të cilët kanë evoluar shumë, por kryesisht ata duhet ta durojnë dhe respektojnë njëri-tjetrin.