Zombieland: Double Tap (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Zombieland: Double Tap (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Zombieland: Double Tap (2019)

3113
  99 min  •  2019  •  Full HD  •  7.1

Loading…

Columbus, Tallahassee, Wichita dhe Little Rock shkojnë në zemër të tokës amerikane ndërsa ndeshen kundër zombi evolucionare dhe kundër të mbijetuarve të tjerë. Sa vështirësi do të kalojë kjo familje e improvizuar?