Zero (2018) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Zero (2018)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Zero (2018)

2238
  164 min     2018 HD 6.0

Loading…

Historia rrotullohet rreth Bauua Singh, një njeri i sfiduar vertikalisht, i cili është plot sharm dhe zgjuarsi, me pak shije arrogance. I lindur në një familje të pasur dhe në një ambient plot begati, ai sfidohet për të zgjeruar horizontin e tij dhe për të gjetur qëllimin e jetës.