Wish Man (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Wish Man (2019)
PRISNI 7 SEKONDA

Daka_brand

Daka_brand

Loading...


Wish Man (2019)

256
  107 min  •  2019  •  HD  •  6.8

Loading…

Dëshira e një djali ndryshoi një burrë. Dëshira e një burri ndryshoi botën. Historia e vërtetë e një djali, të cilin peripecitë e jetës e bënë më të fortë dhe të aftë për të kuptuar se edhe një person i vetëm mund të sjellë ndryshim në botë me një veprim të thjeshtë mirësie.