Wedding Crashers (2005) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Wedding Crashers (2005)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Wedding Crashers (2005)

2985
  119 min  •  2005  •  HD  •  7.0

Loading…

Xhon Bekuith dhe Xheremi Grei, janë gjithmonë dasmorë të paftuar. Ata shfaqen nëpër dasma për të shfrytëzuar ambjentin romantik për të zënë femra. Por çdo gjë merr kthesë tjetër kur Xhoni dashurohet pas Klerës. A do të ketë në fund dasëm për këta të dy?