Velvet Buzzsaw (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Velvet Buzzsaw (2019)
PRISNI 5 SEKONDA

DAKA_BRAND

Loading...

Velvet Buzzsaw (2019)

2186
  113 min     2019 HD 5.8

Loading…

Në botën e artit ndonjëherë çdo gjë duket e çuditshme dhe e pabesueshme, por kur një pronare galerie dhe punonjësja e saj zbulojnë dhe ekspozojnë pikturat e një artisti të panjohur më parë, gjërat kalojnë në paranormale. Një forcë e mbinatyrshme kthehet kundër të gjithë atyre që kanë përfituar nga ky art për t'u hakmarrë.