Terminator: Dark Fate (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Terminator: Dark Fate (2019)
× Nëse video nuk fillon, hapeni faqen me Chrome, bëni refresh ose përdorni opsionet poshtë përshkrimit.
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM: DAKA_LALE

HOME ART

Loading...


CODE IT

Terminator: Dark Fate (2019)

10969
    •   •  HD  • 

Loading…

Në Terminator 6, Arnold Schwarzenegger do të vërë sërish syzet e tij të diellit për rolin e T-800, ndërsa Linda Hamilton do të rikthehet si Sarah Connor. James Cameron i ka marrë vetë përsipër të gjitha, është krijuesi i filmit, skenarist dhe producent i këtij kapitulli të ri. Me regji të Tim Miller, Untitled Terminator Reboot, pritet të dalë në vitin 2019 dhe do ta rinisë historinë nga Terminator 2, duke injoruar komplet tre filmat pasues.