Undisputed 3: Redemption (2010) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Undisputed 3: Redemption (2010)
PRISNI 5 SEKONDA

INSTAGRAM : DAKA_LALE

DAKA_LALE

Loading...


Codeit

CODE IT

Undisputed 3: Redemption (2010)

29015
  96 min  •  2010  •  Full HD  •  7.4

Loading…

TETË BOKSIERË ELITË - të dënuar nga burgje të sigurisë së lartë nga e gjithë bota - sillen së bashku nga një sindikatë e fshehtë e fuqishme kumari për një luftim sekret ku do të mbijetojë më i forti. Çmimi: liri për kampionin... dhe një shpërblim të madh për organizatorët. Përveç se sindikata në të vërtet s’ka në plan të lërë ndonjë të dalë i lirë.