Uncut Gems (2019) – Filma24.cc | Filma me Titra Shqip HD
Uncut Gems (2019)

INSTAGRAM: DAKA_LALE

Loading...


Uncut Gems (2019)

637
  135 min  •  2019  •  HD  •  8.1

Loading…

Një argjendar në Nju Jork është gjithmonë në kërkim të rezultatit tjetër të madh, bën një seri bastesh të niveleve të larta që mund të çojnë në humbjen e jetës. Hauard duhet të kryejë një akt të pasigurt, për ekuilibruar biznesin, familjen dhe duke shkelur kundërshtarët nga të gjitha anët, në ndjekjen e tij të pamëshirshme të fitores përfundimtare.